Vyhledávání dovolené v Maďarsku

First Minute Maďarsko

First Minute Maďarsko

Tiszacsegei Halászcsárda És Panzió

5.1. - 8.1.2024
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 290 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, v ubytovacím zařízení Tiszacsegei Halászcsárda És Panzió , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 5. ledna do pondělí 8. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 101 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Tiszacsegei Halászcsárda És Panzió levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 2290,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko first minute, zima 2023/2024, pobytové zájezdy.

First Minute Maďarsko - Sunset Resort Lakeside Boutique Apartments

Sunset Resort Lakeside Boutique Apartments

5.1. - 11.1.2024
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
9 203 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Balaton, v Sunset Resort Lakeside Boutique Apartments, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 5. leden 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 11. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 101 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 9203,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko first minute, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.

First Minute Maďarsko - Park Inn By Radisson Zalakaros & Spa

Park Inn By Radisson Zalakaros & Spa

11.1. - 19.1.2024
All Inclusive
Vlastní doprava

 
 
20 052 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Západní Zadunají, v oblasti Západ od Dunaje, Zalakaros, v ubytovacím zařízení Park Inn By Radisson Zalakaros & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 11. ledna do pátku 19. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 107 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Park Inn By Radisson Zalakaros & Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 20052,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko first minute, zima 2023/2024, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 468 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

First Minute Maďarsko - Duna Beach Apartman (Kimle)

Duna Beach Apartman (Kimle)

11.1. - 13.1.2024
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 942 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Střední Zadunají, v resortu Střed okolí Dunaje, Duna Beach Apartman (Kimle), v Duna Beach Apartman (Kimle), ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 11. leden 2024 a návratem/příjezdem: sobota 13. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 107 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 1942,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko first minute, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.

First Minute Maďarsko - Retel Vitéz Vendégház

Retel Vitéz Vendégház

13.1. - 14.1.2024
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
544 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Maďarsko, v ubytovacím zařízení Retel Vitéz Vendégház , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od soboty 13. ledna do neděle 14. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 109 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Retel Vitéz Vendégház levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 544,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko first minute, zima 2023/2024, pobytové zájezdy.

First Minute Maďarsko - Ensana Thermal Aqua Health & Spa

Ensana Thermal Aqua Health & Spa

13.1. - 18.1.2024
All Inclusive
Vlastní doprava

 
 
17 800 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Balaton, v Ensana Thermal Aqua Health & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 13. leden 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 18. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 109 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 17800,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko first minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Ensana Thermal Aqua Health & Spa je 90 % podle referencí od 256 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

First Minute Maďarsko - Retel Vitéz Vendégház

Retel Vitéz Vendégház

14.1. - 17.1.2024
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 633 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Maďarsko, v ubytovacím zařízení Retel Vitéz Vendégház , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od neděle 14. ledna do středy 17. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 110 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Retel Vitéz Vendégház levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1633,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko first minute, zima 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Surfování, Tobogány, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Domácí zvířata povolena, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

First Minute Maďarsko - Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort)

Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort)

15.1. - 22.1.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
22 610 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Budapešť a okolí, v resortu Budapešť, Aquaworld Resort (ex. Ramada Resort), v Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 15. leden 2024 a návratem/příjezdem: pondělí 22. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 111 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 22610,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko first minute, pobytové zájezdy. Speciálně s masážemi, s restaurací, se saunou, wellness pobyt. Průměrné hodnocení Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort) je 92 % podle referencí od 520 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Penzion Füge

Penzion Füge

17.1. - 24.1.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
8 949 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Jezero Tisza, v ubytovacím zařízení Penzion Füge , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 17. ledna do středy 24. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 113 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Penzion Füge levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 8949,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko first minute, zima 2023/2024, pobytové zájezdy.

Penzion Füge

Penzion Füge

17.1. - 23.1.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
7 670 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Jezero Tisza, v Penzion Füge, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 17. leden 2024 a návratem/příjezdem: úterý 23. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 113 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 7670,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko first minute, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 115 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: First Minute Maďarsko 2023/2024. Aktuální nabídka First Minute dovolené v Maďarsku za nejlepší ceny online. First Minute dovolená Maďarsko 2023/2024. First Minute Maďarsko.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maďarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maďarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v First Minute Maďarsko žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Maďarsku? Vybírejte pobyt v Maďarsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Maďarsko 2023 nebo Maďarsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Maďarsko 2023 nebo First Minute Maďarsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Maďarsko levně nebo luxusní dovolená Maďarsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Maďarsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Maďarsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Maďarsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Maďarsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Maďarsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Maďarsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Maďarsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Maďarsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Maďarsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Maďarska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Maďarsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Maďarsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Maďarsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Maďarsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Maďarsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Maďarsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Maďarsko.

Zajímá vás jak draho je v Maďarsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Maďarsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Maďarsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.