Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Anna Vendégház

Anna Vendégház

Anna Vendégház 6.2. - 8.2.

6.2. - 8.2.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
699 Kč
636 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, Anna vendégház, v ubytovacím zařízení Anna Vendégház , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 6. února do středy 8. února 2023. Doprava s příjezdem na místo za 10 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Anna Vendégház levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 636,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, pobytové zájezdy.

Étterem

Reggeli, illetve félpanziós ellátás a közeli Hotel Járja*** éttermében igényelhető

Általános szolgáltatások

Felszerelt konyha, Ingyenes parkoló

Éttermi szolgáltatások

Reggeli, Félpanzió közeli étteremben


Anna Vendégház - Maďarsko Hotel

Anna Vendégház 11.2. - 15.2.

11.2. - 15.2.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 398 Kč
1 272 Kč

Dovolená Maďarsko Last Minute 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, Anna vendégház, v Anna Vendégház, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 11. únor 2023 a návratem/příjezdem: středa 15. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 15 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 9 % je nyní aktuálně v ceně 1272,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Anna Vendégház - Maďarsko Hotel

Anna Vendégház 13.2. - 19.2.

13.2. - 19.2.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
2 097 Kč
1 908 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, Anna vendégház, v ubytovacím zařízení Anna Vendégház , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od pondělí 13. února do neděle 19. února 2023. Doprava s příjezdem na místo za 17 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Anna Vendégház levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 1908,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, pobytové zájezdy.

Anna Vendégház - Maďarsko Hotel

Anna Vendégház 16.2. - 19.2.

16.2. - 19.2.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 048 Kč
954 Kč

Dovolená Maďarsko Last Minute 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, Anna vendégház, v Anna Vendégház, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 16. únor 2023 a návratem/příjezdem: neděle 19. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 20 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 9 % je nyní aktuálně v ceně 954,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Anna Vendégház - Maďarsko Hotel

Anna Vendégház 15.3. - 20.3.

15.3. - 20.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 747 Kč
1 590 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, Anna vendégház, v ubytovacím zařízení Anna Vendégház , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od středy 15. března do pondělí 20. března 2023. Doprava s příjezdem na místo za 47 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Anna Vendégház levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 1590,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Anna Vendégház - Maďarsko Hotel

Anna Vendégház 20.3. - 22.3.

20.3. - 22.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
699 Kč
636 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, Anna vendégház, v Anna Vendégház, ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 20. březen 2023 a návratem/příjezdem: středa 22. březen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 52 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 9 % je nyní aktuálně v ceně 636,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Anna Vendégház - Maďarsko Hotel

Anna Vendégház 2.4. - 3.4.

2.4. - 3.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
349 Kč
318 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, Anna vendégház, v ubytovacím zařízení Anna Vendégház , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od neděle 2. dubna do pondělí 3. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 65 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Anna Vendégház levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 318,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy.Na této stránce naleznete: Anna Vendégház v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Anna Vendégház se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem. Dovolená Anna Vendégház - Maďarsko 2023. Anna Vendégház.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Maďarsko 2023, Maďarsko Invia, Maďarsko levně, Maďarsko pobyty, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.