Vyhledávání dovolené v Maďarsku

City Hotel Unio Superior

City Hotel Unio Superior

City Hotel Unio Superior 21.8. - 22.8.

21.8. - 22.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
574 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení City Hotel Unio Superior , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od neděle 21. srpna do pondělí 22. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 11 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu City Hotel Unio Superior levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 574,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy.

City Hotel Unio Superior - Maďarsko Hotel

City Hotel Unio Superior 23.8. - 25.8.

23.8. - 25.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 012 Kč

Dovolená Maďarsko Last Minute 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v City Hotel Unio Superior, ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 23. srpen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 25. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 13 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 1012,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

City Hotel Unio Superior - Maďarsko Hotel

City Hotel Unio Superior 26.8. - 27.8.

26.8. - 27.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
1 196 Kč
574 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení City Hotel Unio Superior , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od pátku 26. srpna do soboty 27. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 16 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu City Hotel Unio Superior levně se slevou 52 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 574,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy.

City Hotel Unio Superior - Maďarsko Hotel

City Hotel Unio Superior 27.8. - 28.8.

27.8. - 28.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
574 Kč

Dovolená Maďarsko Last Minute 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v City Hotel Unio Superior, ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 27. srpen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 28. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 17 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 574,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

City Hotel Unio Superior - Maďarsko Hotel

City Hotel Unio Superior 27.8. - 30.8.

27.8. - 30.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 723 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení City Hotel Unio Superior , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 27. srpna do úterý 30. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 17 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu City Hotel Unio Superior levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1723,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy.

City Hotel Unio Superior - Maďarsko Hotel

City Hotel Unio Superior 28.8. - 29.8.

28.8. - 29.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
574 Kč

Dovolená Maďarsko Last Minute 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v City Hotel Unio Superior, ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 28. srpen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 29. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 18 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 574,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

City Hotel Unio Superior - Maďarsko Hotel

City Hotel Unio Superior 29.8. - 30.8.

29.8. - 30.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
574 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení City Hotel Unio Superior , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od pondělí 29. srpna do úterý 30. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 19 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní Last Minute zájezd do hotelu City Hotel Unio Superior levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 574,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy.

City Hotel Unio Superior - Maďarsko Hotel

City Hotel Unio Superior 31.8. - 1.9.

31.8. - 1.9.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
574 Kč

Dovolená Maďarsko Last Minute 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v City Hotel Unio Superior, ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 31. srpen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 1. září 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 21 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 574,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

City Hotel Unio Superior - Maďarsko Hotel

City Hotel Unio Superior 4.9. - 5.9.

4.9. - 5.9.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
574 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení City Hotel Unio Superior , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od neděle 4. září do pondělí 5. září 2022. Doprava s příjezdem na místo za 25 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu City Hotel Unio Superior levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 574,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy.

City Hotel Unio Superior - Maďarsko Hotel

City Hotel Unio Superior 5.9. - 6.9.

5.9. - 6.9.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
574 Kč

Dovolená Maďarsko Last Minute 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v City Hotel Unio Superior, ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 5. září 2022 a návratem/příjezdem: úterý 6. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 26 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 574,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

City Hotel Unio Superior - Maďarsko Hotel

City Hotel Unio Superior 6.9. - 7.9.

6.9. - 7.9.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
574 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení City Hotel Unio Superior , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od úterý 6. září do středy 7. září 2022. Doprava s příjezdem na místo za 27 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu City Hotel Unio Superior levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 574,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy.

City Hotel Unio Superior - Maďarsko Hotel

City Hotel Unio Superior 13.9. - 14.9.

13.9. - 14.9.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
574 Kč

Dovolená Maďarsko 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v City Hotel Unio Superior, ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 13. září 2022 a návratem/příjezdem: středa 14. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 34 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 574,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Všechny termíny

Na této stránce naleznete: City Hotel Unio Superior v Maďarsku v letovisku Budapešť - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v City Hotel Unio Superior se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování v Maďarsku v letovisku Budapešť. Dovolená City Hotel Unio Superior - Maďarsko 2022. City Hotel Unio Superior.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Budapešť? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Budapešť jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Budapešť 2022 nebo Budapešť 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Budapešť? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Maďarsko 2022 nebo Maďarsko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Maďarsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Maďarska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Maďarsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Maďarska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Maďarsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.