Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

29.9. - 8.10.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
22 383 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Grand Margaret Island Health Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 10 dní, 9 nocí. Termín ubytování je od pátku 29. září do neděle 8. října 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Ensana Grand Margaret Island Health Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 22383,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Ensana Grand Margaret Island Health Spa

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

15.11. - 29.11.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
32 578 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v Ensana Grand Margaret Island Health Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 15 dní (dva týdny), 14 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 15. listopad 2023 a návratem/příjezdem: středa 29. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 50 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 32578,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko hotel, pobytové zájezdy.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Ensana Grand Margaret Island Health Spa

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

20.11. - 1.12.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
25 597 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Grand Margaret Island Health Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od pondělí 20. listopadu do pátku 1. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 55 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Ensana Grand Margaret Island Health Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 25597,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Ensana Grand Margaret Island Health Spa

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

21.11. - 28.11.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
23 670 Kč
22 960 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v Ensana Grand Margaret Island Health Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 21. listopad 2023 a návratem/příjezdem: úterý 28. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 56 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 22960,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko hotel, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Ensana Grand Margaret Island Health Spa

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

23.11. - 5.12.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
26 828 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Grand Margaret Island Health Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 23. listopadu do úterý 5. prosince 2023. Doprava s příjezdem na místo za 58 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Ensana Grand Margaret Island Health Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 26828,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.Na této stránce naleznete: Ensana Grand Margaret Island Health Spa v Maďarsku v letovisku Budapešť - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Ensana Grand Margaret Island Health Spa se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování v Maďarsku v letovisku Budapešť. Dovolená Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko 2023/2024. Ensana Grand Margaret Island Health Spa.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maďarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maďarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Maďarsko 2023, Maďarsko Invia, Maďarsko Last Minute, Maďarsko dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.