Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Hercegasszony

Hercegasszony

Hercegasszony 12.10. - 18.10.

12.10. - 18.10.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
6 725 Kč
6 523 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, v ubytovacím zařízení Hercegasszony , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 12. října do úterý 18. října 2022. Doprava s příjezdem na místo za 63 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Hercegasszony levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 6523,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy.

Hercegasszony - Maďarsko Hotel

Hercegasszony 13.10. - 17.10.

13.10. - 17.10.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
4 582 Kč
4 445 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2022 v lokalitě Severní Dolní Zem, v Hercegasszony, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 13. říjen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 17. říjen 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 64 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 4445,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Hercegasszony - Maďarsko Hotel

Hercegasszony 28.10. - 4.11.

28.10. - 4.11.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
16 432 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, v ubytovacím zařízení Hercegasszony , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 28. října do pátku 4. listopadu 2022. Doprava s příjezdem na místo za 79 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Hercegasszony, který je aktuálně na prodej online v ceně 16432,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy.Na této stránce naleznete: Hercegasszony v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Hercegasszony se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem. Dovolená Hercegasszony - Maďarsko 2022. Hercegasszony.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Severní Dolní Zem? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Severní Dolní Zem jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Severní Dolní Zem 2022 nebo Severní Dolní Zem 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Severní Dolní Zem? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Maďarsko 2022 nebo Maďarsko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Maďarsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Maďarska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Maďarsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Maďarska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Maďarsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.