Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Kiscsere Vendégház Kállósemjén

Kiscsere Vendégház Kállósemjén

Kiscsere Vendégház Kállósemjén

15.2. - 21.2.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
5 342 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, v ubytovacím zařízení Kiscsere Vendégház Kállósemjén , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 15. února do úterý 21. února 2023. Doprava s příjezdem na místo za 19 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Last Minute zájezd do hotelu Kiscsere Vendégház Kállósemjén levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5342,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2023, pobytové zájezdy.

Kiscsere Vendégház Kállósemjén - Maďarsko Hotel

Kiscsere Vendégház Kállósemjén

8.3. - 15.3.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
6 233 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, v Kiscsere Vendégház Kállósemjén, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 8. březen 2023 a návratem/příjezdem: středa 15. březen 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 40 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6233,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Kiscsere Vendégház Kállósemjén - Maďarsko Hotel

Kiscsere Vendégház Kállósemjén

6.4. - 13.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
6 233 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, v ubytovacím zařízení Kiscsere Vendégház Kállósemjén , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 6. dubna do čtvrtka 13. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 69 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Kiscsere Vendégház Kállósemjén levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6233,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Kiscsere Vendégház Kállósemjén - Maďarsko Hotel

Kiscsere Vendégház Kállósemjén

7.4. - 13.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
5 342 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, v Kiscsere Vendégház Kállósemjén, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 7. duben 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 13. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 70 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5342,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Kiscsere Vendégház Kállósemjén - Maďarsko Hotel

Kiscsere Vendégház Kállósemjén

14.4. - 21.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
6 233 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, v ubytovacím zařízení Kiscsere Vendégház Kállósemjén , v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 14. dubna do pátku 21. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 77 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Kiscsere Vendégház Kállósemjén levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6233,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Kiscsere Vendégház Kállósemjén - Maďarsko Hotel

Kiscsere Vendégház Kállósemjén

21.4. - 27.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
5 342 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, v Kiscsere Vendégház Kállósemjén, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 21. duben 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 27. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 84 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5342,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Kiscsere Vendégház Kállósemjén - Maďarsko Hotel

Kiscsere Vendégház Kállósemjén

23.4. - 29.4.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
5 342 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, v ubytovacím zařízení Kiscsere Vendégház Kállósemjén , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od neděle 23. dubna do soboty 29. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 86 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Kiscsere Vendégház Kállósemjén levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5342,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy.Na této stránce naleznete: Kiscsere Vendégház Kállósemjén v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Kiscsere Vendégház Kállósemjén se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem. Dovolená Kiscsere Vendégház Kállósemjén - Maďarsko 2023. Kiscsere Vendégház Kállósemjén.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Maďarsko 2023, Maďarsko Invia, Maďarsko levně, Maďarsko pobyty, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.