Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Korona Apartman

Korona Apartman

Korona Apartman 14.3. - 17.3.

14.3. - 17.3.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
2 950 Kč
2 655 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Jižní Zadunají, v ubytovacím zařízení Korona Apartman , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od úterý 14. března do pátku 17. března 2023. Doprava s příjezdem na místo za 47 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní zájezd do hotelu Korona Apartman levně se slevou 10 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 2655,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy.

Korona Apartman - Maďarsko Hotel

Korona Apartman 28.3. - 4.4.

28.3. - 4.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
6 638 Kč
5 974 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, v Korona Apartman, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 28. březen 2023 a návratem/příjezdem: úterý 4. duben 2023. Užijte si jarní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 61 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 10 % je nyní aktuálně v ceně 5974,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Korona Apartman - Maďarsko Hotel

Korona Apartman 8.4. - 14.4.

8.4. - 14.4.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
5 120 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Jižní Zadunají, v ubytovacím zařízení Korona Apartman , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od soboty 8. dubna do pátku 14. dubna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 72 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Korona Apartman levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5120,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, jaro 2023, pobytové zájezdy.Na této stránce naleznete: Korona Apartman v Maďarsku v letovisku Jih od Dunaje - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Korona Apartman se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování v Maďarsku v letovisku Jih od Dunaje. Dovolená Korona Apartman - Maďarsko 2023. Korona Apartman.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Maďarsko 2023, Maďarsko Invia, Maďarsko apartmány, Maďarsko levně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.