Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Korona Pension

Korona Pension

Korona Pension 8.10. - 9.10.

8.10. - 9.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
496 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v oblasti Budapešť, Korona Pension, v ubytovacím zařízení Korona Pension s počtem hvězdiček: 3, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od neděle 8. října do pondělí 9. října 2023. Doprava s příjezdem na místo za 12 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Korona Pension levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 496,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.

Szobaleírás

A panzió 23 szobával és 2 apartmannal rendelkezik. Az összes szoba fürdőszobás, kábel Tv-vel, telefonnal és vezeték nélküli interneteléréssel felszerelt, a legtöbb szoba légkondicionálással is rendelkezik. A szobákban megtalálható a mikrohullámú sütő, hűtőszekrény, vízforraló. Hosszabb tartózkodásra és családoknak a több hálószobás, konyhás apartmanokat ajánljuk.

Általános szolgáltatások

WI-FI, Transzfer, Zárt, kamerával őrzött parkoló, Vasaló + vasalódeszka, Saját kert, Programszervezés, Internet WI-FI a közös terekben, Csomag és értékmegőrzés, 24 órás portaszolgálat

Éttermi szolgáltatások

Reggeli, Lobby bár, Kávézó, Bár

Baba- és gyermekbarát szolgáltatások

Babaágy

Gyógy és wellness szolgáltatások

Szauna, Finn szauna

Kutyabarát szolgáltatások

Kérhető ellátás (víz, étel) háziállatnak, Háziállat bevihető, Zöldövezet közelben, Kutyabarát, Kistestű háziállat bevihető, Csak kis testű kutyát fogad (10kg alatt)


Korona Pension - Korona Pension

Korona Pension 15.10. - 16.10.

15.10. - 16.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
496 Kč

Dovolená Maďarsko Last Minute 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v resortu Budapešť, Korona Pension, v Korona Pension, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 15. říjen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 16. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 19 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 496,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko hotel, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.

Korona Pension - Korona Pension

Korona Pension 22.10. - 23.10.

22.10. - 23.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
496 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v oblasti Budapešť, Korona Pension, v ubytovacím zařízení Korona Pension s počtem hvězdiček: 3, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od neděle 22. října do pondělí 23. října 2023. Doprava s příjezdem na místo za 26 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Korona Pension levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 496,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.

Korona Pension - Korona Pension

Korona Pension 29.10. - 30.10.

29.10. - 30.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
496 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v resortu Budapešť, Korona Pension, v Korona Pension, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 29. říjen 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 30. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 33 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 496,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko hotel, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.

Korona Pension - Korona Pension

Korona Pension 5.11. - 6.11.

5.11. - 6.11.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
496 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v oblasti Budapešť, Korona Pension, v ubytovacím zařízení Korona Pension s počtem hvězdiček: 3, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od neděle 5. listopadu do pondělí 6. listopadu 2023. Doprava s příjezdem na místo za 40 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Korona Pension levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 496,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.

Korona Pension - Korona Pension

Korona Pension 12.11. - 13.11.

12.11. - 13.11.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
496 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v resortu Budapešť, Korona Pension, v Korona Pension, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 12. listopad 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 13. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 47 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 496,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko hotel, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.

Korona Pension - Korona Pension

Korona Pension 19.11. - 20.11.

19.11. - 20.11.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
496 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v oblasti Budapešť, Korona Pension, v ubytovacím zařízení Korona Pension s počtem hvězdiček: 3, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od neděle 19. listopadu do pondělí 20. listopadu 2023. Doprava s příjezdem na místo za 54 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Korona Pension levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 496,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.

Korona Pension - Korona Pension

Korona Pension 26.11. - 27.11.

26.11. - 27.11.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
496 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v resortu Budapešť, Korona Pension, v Korona Pension, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 26. listopad 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 27. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 61 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 496,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko hotel, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.Na této stránce naleznete: Korona Pension v Maďarsku v letovisku Budapešť - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Korona Pension se stravou formou: bez stravy. Výhodná nabídka ubytování v Maďarsku v letovisku Budapešť. Dovolená Korona Pension - Maďarsko 2023/2024. Korona Pension.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maďarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maďarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Maďarsko 2023, Maďarsko Invia, Maďarsko dovolená, Maďarsko levně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.