Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Sokoró Fogadó

Sokoró Fogadó

Sokoró Fogadó 11.10. - 13.10.

11.10. - 13.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 994 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Střední Zadunají, v ubytovacím zařízení Sokoró Fogadó , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od středy 11. října do pátku 13. října 2023. Doprava s příjezdem na místo za 15 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Sokoró Fogadó levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1994,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko hotel, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.

Sokoró Fogadó - Sokoró Fogadó

Sokoró Fogadó 17.11. - 18.11.

17.11. - 18.11.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
997 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Střední Zadunají, v Sokoró Fogadó, ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 17. listopad 2023 a návratem/příjezdem: sobota 18. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 52 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 997,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko hotel, pobytové zájezdy.Na této stránce naleznete: Sokoró Fogadó v Maďarsku v letovisku Střed okolí Dunaje - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Sokoró Fogadó se stravou formou: snídaně. Výhodná nabídka ubytování v Maďarsku v letovisku Střed okolí Dunaje. Dovolená Sokoró Fogadó - Maďarsko 2023/2024. Sokoró Fogadó.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maďarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maďarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Maďarsko 2023, Maďarsko Invia, Maďarsko Last Minute, Maďarsko dovolená, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.