Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Szépia Bio & Art

Szépia Bio & Art

Szépia Bio & Art 26.10. - 27.10.

26.10. - 27.10.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
1 358 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Szépia Bio & Art s počtem hvězdiček: 4, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od středy 26. října do čtvrtka 27. října 2022. Doprava s příjezdem na místo za 25 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní Last Minute zájezd do hotelu Szépia Bio & Art levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1358,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy.

Szépia Bio & Art - Maďarsko Hotel

Szépia Bio & Art 12.11. - 15.11.

12.11. - 15.11.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
3 752 Kč

Dovolená Maďarsko 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v Szépia Bio & Art, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 12. listopad 2022 a návratem/příjezdem: úterý 15. listopad 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 42 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3752,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy.

Szépia Bio & Art - Maďarsko Hotel

Szépia Bio & Art 14.11. - 19.11.

14.11. - 19.11.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
6 253 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Szépia Bio & Art s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pondělí 14. listopadu do soboty 19. listopadu 2022. Doprava s příjezdem na místo za 44 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Szépia Bio & Art levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6253,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022/2023, pobytové zájezdy.Na této stránce naleznete: Szépia Bio & Art v Maďarsku v letovisku Budapešť - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Szépia Bio & Art se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování v Maďarsku v letovisku Budapešť. Dovolená Szépia Bio & Art - Maďarsko 2022/2023. Szépia Bio & Art.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Budapešť? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Budapešť jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Budapešť 2022 nebo Budapešť 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Budapešť? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Maďarsko 2022 nebo Maďarsko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Maďarsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Maďarska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Maďarsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Maďarska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Maďarsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.