Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Thermal Mosonmagyaróvár

Thermal Mosonmagyaróvár

Thermal Mosonmagyaróvár

3.7. - 7.7.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
7 200 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Západní Zadunají, v ubytovacím zařízení Thermal Mosonmagyaróvár s počtem hvězdiček: 3, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 3. července do čtvrtka 7. července 2022. Doprava s příjezdem na místo za 48 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o letní zájezd do hotelu Thermal Mosonmagyaróvár levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 7200,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 55 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Thermal Mosonmagyaróvár - Maďarsko Hotel

Thermal Mosonmagyaróvár

30.7. - 3.8.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
7 200 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2022 v lokalitě Západní Zadunají, v Thermal Mosonmagyaróvár, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 30. červenec 2022 a návratem/příjezdem: středa 3. srpen 2022. Užijte si letní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 75 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 7200,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Thermal Mosonmagyaróvár je 78 % podle referencí od 55 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Thermal Mosonmagyaróvár - Maďarsko Hotel

Thermal Mosonmagyaróvár

6.8. - 9.8.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
4 020 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Západní Zadunají, v ubytovacím zařízení Thermal Mosonmagyaróvár s počtem hvězdiček: 3, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od soboty 6. srpna do úterý 9. srpna 2022. Doprava s příjezdem na místo za 82 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o letní First Minute zájezd do hotelu Thermal Mosonmagyaróvár levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 4020,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, léto 2022, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 55 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Thermal Mosonmagyaróvár - Maďarsko Hotel

Thermal Mosonmagyaróvár

8.9. - 10.9.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
3 600 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2022 v lokalitě Západní Zadunají, v Thermal Mosonmagyaróvár, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 8. září 2022 a návratem/příjezdem: sobota 10. září 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 115 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3600,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Thermal Mosonmagyaróvár je 78 % podle referencí od 55 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Thermal Mosonmagyaróvár - Maďarsko Hotel

Thermal Mosonmagyaróvár

16.9. - 18.9.2022
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
3 600 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Západní Zadunají, v ubytovacím zařízení Thermal Mosonmagyaróvár s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 16. září do neděle 18. září 2022. Doprava s příjezdem na místo za 123 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní First Minute zájezd do hotelu Thermal Mosonmagyaróvár levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3600,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, podzim 2022, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 55 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Thermal Mosonmagyaróvár - Maďarsko Hotel

Thermal Mosonmagyaróvár

25.11. - 29.11.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
5 350 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2022 v lokalitě Západní Zadunají, v Thermal Mosonmagyaróvár, s 3 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 25. listopad 2022 a návratem/příjezdem: úterý 29. listopad 2022. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 193 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5350,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Hotel, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Thermal Mosonmagyaróvár je 78 % podle referencí od 55 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Thermal Mosonmagyaróvár - Maďarsko Hotel

Thermal Mosonmagyaróvár

21.12. - 23.12.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 800 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Západní Zadunají, v ubytovacím zařízení Thermal Mosonmagyaróvár s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od středy 21. prosince do pátku 23. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo za 219 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Thermal Mosonmagyaróvár levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2800,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Hotel, zima 2022, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 55 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 78 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Na této stránce naleznete: Thermal Mosonmagyaróvár v Maďarsku v letovisku Západ od Dunaje - pobyty s garancí nejnižší ceny. Ubytování v Thermal Mosonmagyaróvár se stravou formou: polopenze. Výhodná nabídka ubytování v Maďarsku v letovisku Západ od Dunaje. Dovolená Thermal Mosonmagyaróvár - Maďarsko 2022. Thermal Mosonmagyaróvár.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v lokalitě Západ od Dunaje? Proč si nevybrat dovolenou v letovisku Západ od Dunaje jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Západ od Dunaje 2022 nebo Západ od Dunaje 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Západ od Dunaje? Stačí si vybrat některou z následujících oblíbených sekcí.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze, plná penze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušný pobyt podle roku: Maďarsko 2022 nebo Maďarsko 2023? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Maďarsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí:

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Maďarska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Maďarsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Maďarska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Maďarsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.