Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Maďarsko Invia 2023

Maďarsko Invia 2023

Ensana Thermal Margaret Island

29.1. - 1.2.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
9 132 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Thermal Margaret Island s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od neděle 29. ledna do středy 1. února 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Ensana Thermal Margaret Island levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9132,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Invia 2023, zima 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Surfování, Tobogány, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Fitness, Domácí zvířata povolena, Hotelová doprava, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort) - Maďarsko Invia 2023

Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort)

29.1. - 2.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
8 980 Kč
6 735 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v resortu Budapešť, Aquaworld Resort (ex. Ramada Resort), v Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 29. leden 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 2. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 25 % je nyní aktuálně v ceně 6735,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Invia 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Aquaworld Resort (Ex. Ramada Resort) je 92 % podle referencí od 508 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ensana Thermal Margaret Island - Maďarsko Invia 2023

Ensana Thermal Margaret Island

29.1. - 5.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
17 420 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Thermal Margaret Island s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od neděle 29. ledna do neděle 5. února 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Ensana Thermal Margaret Island, který je aktuálně na prodej online v ceně 17420,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Invia 2023, zima 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ensana Thermal Margaret Island - Maďarsko Invia 2023

Ensana Thermal Margaret Island

29.1. - 3.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 975 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v Ensana Thermal Margaret Island, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 29. leden 2023 a návratem/příjezdem: pátek 3. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 11975,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Invia 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Průměrné hodnocení Ensana Thermal Margaret Island je 80 % podle referencí od 7 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Ensana Thermal Margaret Island - Maďarsko Invia 2023

Ensana Thermal Margaret Island

29.1. - 3.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
12 440 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Thermal Margaret Island s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od neděle 29. ledna do pátku 3. února 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Ensana Thermal Margaret Island levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12440,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Invia 2023, zima 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 7 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 80 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko Invia 2023

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

29.1. - 5.2.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
21 308 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v Ensana Grand Margaret Island Health Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 29. leden 2023 a návratem/příjezdem: neděle 5. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 21308,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Invia 2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Prince Apartments - Maďarsko Invia 2023

Prince Apartments

29.1. - 30.1.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 057 Kč
814 Kč

Prince Apartments - informace

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v oblasti Budapešť, Prince Apartments, v ubytovacím zařízení Prince Apartments s počtem hvězdiček: 3, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od neděle 29. ledna do pondělí 30. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Prince Apartments levně se slevou 23 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 814,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Invia 2023, zima 2023, pobytové zájezdy.


Általános szolgáltatások

Lift, Csomagszoba, Transzfer, Nyitott parkoló, Vasaló + vasalódeszka

Éttermi szolgáltatások

Reggeli

Baba- és gyermekbarát szolgáltatások

Babaágy

Sport és szórakozás szolgáltatások

Kerékpár kölcsönzés, Ingyenes kerékpár használat, Túrázási lehetőségek

Kutyabarát szolgáltatások

Háziállat bevihető


Barack Thermal & Spa - Maďarsko Invia 2023

Barack Thermal & Spa

29.1. - 5.2.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
13 232 Kč
12 438 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, Barack Thermal & Spa, v Barack Thermal & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 29. leden 2023 a návratem/příjezdem: neděle 5. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 6 % je nyní aktuálně v ceně 12438,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Invia 2023, pobytové zájezdy.

Kumánia (Kisújszállás) - Maďarsko Invia 2023

Kumánia (Kisújszállás)

29.1. - 2.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
5 843 Kč
5 317 Kč

Kumánia (Kisújszállás) - informace

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, Kumánia (Kisújszállás), v ubytovacím zařízení Kumánia (Kisújszállás) , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od neděle 29. ledna do čtvrtka 2. února 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Kumánia (Kisújszállás) levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5317,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Invia 2023, zima 2023, pobytové zájezdy.


Étterem

Szállodánk saját étteremmel rendelkezik, ahol délben akár ízletes ebédet is elfogyaszthatnak vendégeink.

Wellnes

Szállodánkból közvetlen átjárás érhető el a Kumánia Gyógyfürdőbe.

Sport

A horgásztó a hotel közelében található.

Szobaleírás

Szállodánkban a kutyapótágyat 4 000 Ft/kisállat/éj áron biztosítjuk.

Általános szolgáltatások

WI-FI, Transzfer, Nyitott parkoló, Lift, Akadálymentesített, Szobai széf, Korai check-in, késői check-out, Kábel tv, Internet WI-FI a közös terekben, Ingyenes parkoló, Free Wi-Fi szálloda egész területén, Erkélyes szoba, Ébresztés, Csomag és értékmegőrzés, Cipőtisztítás, Ajándékbolt, 24 órás portaszolgálat

Éttermi szolgáltatások

Étterem, Reggeli, Laktózmentes étkezés kérésre biztosított, Konyha - magyaros ételek, Kávézó, Félpanzió, Étterem - nem dohányzó, A la carte étlap

Baba- és gyermekbarát szolgáltatások

Etetőszék, Családi szobák, Babaágy, Gyermekágy, etetőszék, Bili

Sport és szórakozás szolgáltatások

Kerékpár kölcsönzés, Horgászat, Csónakázás, Kültéri játék és sport, Napozókert, Túrázási lehetőségek

Gyógy és wellness szolgáltatások

Szauna, Gyógyászat, Átjárás a városi gyógy- és strandfürdőbe, Szabadtéri úszómedence, Strandbelépő, Napozóterasz, Napozóágyak, Masszázs, Kültéri medence, Gyermekmedence, Gyermek vízi csúszda, Fürdőköpeny kölcsönzés, Fürdőbelépő, Fizioterápia, Finn szauna, Élményfürdő, Belső termálvizes medence, Belső medence élményelemekkel, Belső medence, Belső gyógymedence, Belső gyerekmedence, Belső élménymedence

Kutyabarát szolgáltatások

Háziállat bevihető, Macska /egyéb kisállat (nyúl, stb.) bevihető, Háziállat csak a szobában tartózkodással vihető

Konferencia szolgáltatások

Tárgyaló, WiFi, Rend- U-alakú, Rend- Bankett, Rend- Állófogadás, Légkondicionálás, Különterem, Internet, Hangosítás, Flipchart


Halasi Pince - Maďarsko Invia 2023

Halasi Pince

29.1. - 3.2.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
4 411 Kč
3 970 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, v Halasi Pince, ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 29. leden 2023 a návratem/příjezdem: pátek 3. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 10 % je nyní aktuálně v ceně 3970,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Invia 2023, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 5417 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Maďarsko Invia 2023. Rezervaci dovolené v Maďarsku výhodně online. Maďarsko Invia 2023 s garancí nejnižší ceny. Maďarsko Invia 2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maďarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maďarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Maďarsko 2023, Maďarsko Invia, Maďarsko Last Minute, Maďarsko levně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.