Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Maďarsko levně Last Minute

Maďarsko levně Last Minute

Apartmán Lakihegy (Szigetszentmiklós)

27.1. - 29.1.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
1 047 Kč
953 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Apartmán Lakihegy (Szigetszentmiklós) , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 27. ledna do neděle 29. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo zítra. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Apartmán Lakihegy (Szigetszentmiklós) levně se slevou 9 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 953,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: levně Last Minute, zima 2023, pobytové zájezdy.

Délibáb Wellness Vendégház (Kisvárda) - Maďarsko levně Last Minute

Délibáb Wellness Vendégház (Kisvárda)

27.1. - 29.1.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
4 593 Kč
4 134 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, v Délibáb Wellness Vendégház (Kisvárda), ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 27. leden 2023 a návratem/příjezdem: neděle 29. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo zítra. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 10 % je nyní aktuálně v ceně 4134,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: levně Last Minute, pobytové zájezdy.

Corvus Aqua - Maďarsko levně Last Minute

Corvus Aqua

27.1. - 3.2.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
11 659 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Jižní Dolní Zem, v ubytovacím zařízení Corvus Aqua s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od pátku 27. ledna do pátku 3. února 2023. Doprava s příjezdem na místo zítra. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Corvus Aqua levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 11659,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: levně Last Minute, zima 2023, pobytové zájezdy.

Járja - Maďarsko levně Last Minute

Járja

27.1. - 3.2.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
7 376 Kč
6 638 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, Járja, v Járja, ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 27. leden 2023 a návratem/příjezdem: pátek 3. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo zítra. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 10 % je nyní aktuálně v ceně 6638,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: levně Last Minute, pobytové zájezdy.

Libra - Maďarsko levně Last Minute

Libra

27.1. - 28.1.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
890 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Libra s počtem hvězdiček: 3, v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od pátku 27. ledna do soboty 28. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo zítra. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Libra levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 890,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: levně Last Minute, zima 2023, pobytové zájezdy.

Intercity - Maďarsko levně Last Minute

Intercity

27.1. - 29.1.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 740 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v resortu Budapešť, v Intercity, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny o víkendu, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 27. leden 2023 a návratem/příjezdem: neděle 29. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo zítra. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2740,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: levně Last Minute, pobytové zájezdy.

Libra - Maďarsko levně Last Minute

Libra

27.1. - 29.1.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
1 908 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Libra s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pátku 27. ledna do neděle 29. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo zítra. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Libra levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1908,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: levně Last Minute, zima 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnější bazén, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Klidná lokalita, Fitness, Animační programy, Bezbariérový přístup, Bowling, Hotelová restaurace, Půjčovna kol.

Danubius Health Spa Resort Bük - Maďarsko levně Last Minute

Danubius Health Spa Resort Bük

27.1. - 31.1.2023
All Inclusive
Vlastní doprava

 
 
8 810 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Západní Zadunají, v resortu Západ od Dunaje, Danubius Health Spa Resort Bük, v Danubius Health Spa Resort Bük, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 27. leden 2023 a návratem/příjezdem: úterý 31. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo zítra. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 8810,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: levně Last Minute, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Danubius Health Spa Resort Bük je 90 % podle referencí od 492 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Penzion Antik (Nagyvisnyó) - Maďarsko levně Last Minute

Penzion Antik (Nagyvisnyó)

27.1. - 1.2.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
3 657 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Maďarsko, v ubytovacím zařízení Penzion Antik (Nagyvisnyó) , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od pátku 27. ledna do středy 1. února 2023. Doprava s příjezdem na místo zítra. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Penzion Antik (Nagyvisnyó) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3657,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: levně Last Minute, zima 2023, pobytové zájezdy.

Penzion Flórián - Maďarsko levně Last Minute

Penzion Flórián

27.1. - 2.2.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
4 261 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, v Penzion Flórián, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 27. leden 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 2. únor 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo zítra. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 4261,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: levně Last Minute, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 4321 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Maďarsko levně Last Minute. Rezervaci dovolené v Maďarsku výhodně online. Maďarsko levně Last Minute s garancí nejnižší ceny. Maďarsko levně Last Minute.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maďarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maďarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Maďarsko 2023, Maďarsko Invia, Maďarsko Last Minute, Maďarsko levně, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.