Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Maďarsko plná penze

Maďarsko plná penze

Wellness Gyula

8.12. - 10.12.2022
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
3 882 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Jižní Dolní Zem, v ubytovacím zařízení Wellness Gyula s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 8. prosince do soboty 10. prosince 2022. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní Super Last Minute zájezd do hotelu Wellness Gyula levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 3882,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Plná penze, zima 2022/2023, pobytové zájezdy.

Wellness Gyula - Maďarsko Plná penze

Wellness Gyula

8.1. - 11.1.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
5 605 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Jižní Dolní Zem, v Wellness Gyula, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 8. leden 2023 a návratem/příjezdem: středa 11. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 33 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5605,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Plná penze, pobytové zájezdy.

Ensana Thermal Sárvár - Maďarsko Plná penze

Ensana Thermal Sárvár

16.1. - 18.1.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
6 070 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Západní Zadunají, v ubytovacím zařízení Ensana Thermal Sárvár s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 16. ledna do středy 18. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 41 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Ensana Thermal Sárvár levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6070,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Plná penze, zima 2022/2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko Plná penze

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

16.1. - 21.1.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
15 220 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v Ensana Grand Margaret Island Health Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 16. leden 2023 a návratem/příjezdem: sobota 21. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 41 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 15220,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Plná penze, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko Plná penze

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

16.1. - 19.1.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
9 132 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Grand Margaret Island Health Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pondělí 16. ledna do čtvrtka 19. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 41 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Ensana Grand Margaret Island Health Spa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 9132,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Plná penze, zima 2022/2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko Plná penze

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

19.1. - 25.1.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
18 264 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v Ensana Grand Margaret Island Health Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 19. leden 2023 a návratem/příjezdem: středa 25. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 44 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 18264,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Plná penze, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko Plná penze

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

22.1. - 27.1.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
15 220 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Grand Margaret Island Health Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od neděle 22. ledna do pátku 27. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 47 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Ensana Grand Margaret Island Health Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 15220,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Plná penze, zima 2022/2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko Plná penze

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

23.1. - 30.1.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
21 308 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v Ensana Grand Margaret Island Health Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 23. leden 2023 a návratem/příjezdem: pondělí 30. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 48 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 21308,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Plná penze, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko Plná penze

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

24.1. - 26.1.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
6 088 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Grand Margaret Island Health Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od úterý 24. ledna do čtvrtka 26. ledna 2023. Doprava s příjezdem na místo za 49 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Ensana Grand Margaret Island Health Spa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 6088,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Plná penze, zima 2022/2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko Plná penze

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

25.1. - 31.1.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
18 264 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Budapešť a okolí, v Ensana Grand Margaret Island Health Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 25. leden 2023 a návratem/příjezdem: úterý 31. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 50 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 18264,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Plná penze, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko Plná penze

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

25.1. - 1.2.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
21 308 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Grand Margaret Island Health Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 25. ledna do středy 1. února 2023. Doprava s příjezdem na místo za 50 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní zájezd do hotelu Ensana Grand Margaret Island Health Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 21308,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Plná penze, zima 2022/2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Thermal Sárvár - Maďarsko Plná penze

Ensana Thermal Sárvár

25.1. - 27.1.2023
Plná penze
Vlastní doprava

 
 
6 070 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Západní Zadunají, v Ensana Thermal Sárvár, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 25. leden 2023 a návratem/příjezdem: pátek 27. leden 2023. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 50 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6070,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Plná penze, pobytové zájezdy, lázeňské.


Zobrazeno 1-12 z celkem 143 nalezených termínů

Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny dovolené v Maďarsku s plnou penzí. Maďarsko se snídaní, s obědem a s večeří v ceně zájezdu. Nabídka 3786 zájezdů do Maďarska. Zájezdy do Maďarska bez nutnosti dokupování jídla. Maďarsko plná penze.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maďarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maďarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2022/2023 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsko plná penze žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Maďarsko 2023, Maďarsko Invia, Maďarsko Last Minute, Maďarsko lázně, atd.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Maďarska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Maďarsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Maďarska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Maďarsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2022, všechna práva vyhrazena.