Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Ubytování v soukromí Maďarsko

Ubytování v soukromí Maďarsko

Apartmány Garden

28.9. - 3.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 141 Kč

Apartmány Garden - informace

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, Apartmány Garden, v ubytovacím zařízení Apartmány Garden , v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 28. září do úterý 3. října 2023. Doprava s příjezdem na místo pozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Apartmány Garden levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2141,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko ubytování v soukromí, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.


Étterem

Félpanziós ellátást egy közeli étteremben tudnak biztosítani.

Sport

A kertben kialakítottak egy grillező-bográcsozó sarkot, mely egész nap vendégeik rendelkezésére áll.

Szobaleírás

A szálláshelyen 2 db kétágyas apartman, 1 db 3 ágyas és 1 db 2+2 ágyas apartman áll a vendégek rendelkezésére. Az apartmanokhoz minden esetben TV-vel felszerelt kényelmes szoba, modern fürdőszoba és jól felszerelt konyha tartozik.

Általános szolgáltatások

WI-FI, Transzfer, Felszerelt konyha, Nyitott parkoló, Nem fogad állatot, Vasaló + vasalódeszka, Kávéfőző, Kerti bútor, Ébresztés, Taxirendelés, Panoráma terasz, Napernyő, Gáztűzhely, Fedett terasz, Kerti pihenőhely, Zárt parkoló, Ingyenes parkoló, Parkoló az udvarban, Nyitott- és zárt kerékpártároló

Éttermi szolgáltatások

Szabadtéri főzési lehetőség, Grill partik, Sörkert, Félpanzió közeli étteremben, Önellátó szálláshely

Baba- és gyermekbarát szolgáltatások

Wc szűkítő

Sport és szórakozás szolgáltatások

Tollaslabdázási lehetőség, Napozókert, Grillezési lehetőség, Kerti szalonnasütő helyek


Ubytování v soukromí Maďarsko - Penzion Szent Orbán

Penzion Szent Orbán

28.9. - 1.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 136 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Západní Zadunají, v Penzion Szent Orbán, ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 28. září 2023 a návratem/příjezdem: neděle 1. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo pozítří. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2136,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Ubytování v soukromí Maďarsko - Penzion Antik (Nagyvisnyó)

Penzion Antik (Nagyvisnyó)

29.9. - 2.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 456 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Maďarsko, v ubytovacím zařízení Penzion Antik (Nagyvisnyó) , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 29. září do pondělí 2. října 2023. Doprava s příjezdem na místo popozítří. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Penzion Antik (Nagyvisnyó) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2456,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko ubytování v soukromí, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování v soukromí Maďarsko - Pension Szent Kristof

Pension Szent Kristof

29.9. - 30.9.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
708 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Severní Maďarsko, v Pension Szent Kristof, ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 29. září 2023 a návratem/příjezdem: sobota 30. září 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo popozítří. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 708,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Ubytování v soukromí Maďarsko - Penzion Őr-Ség (Kerkakutas)

Penzion Őr-Ség (Kerkakutas)

30.9. - 1.10.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
750 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Západní Zadunají, v ubytovacím zařízení Penzion Őr-Ség (Kerkakutas) , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od soboty 30. září do neděle 1. října 2023. Doprava s příjezdem na místo za 4 dny. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Penzion Őr-Ség (Kerkakutas) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 750,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko ubytování v soukromí, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.

Ubytování v soukromí Maďarsko - Penzion Zöld Orom (Magyarhertelend)

Penzion Zöld Orom (Magyarhertelend)

1.10. - 5.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
5 696 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, v Penzion Zöld Orom (Magyarhertelend), ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. říjen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 5. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 5 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 5696,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Ubytování v soukromí Maďarsko - Penzion Halháza (Sirok)

Penzion Halháza (Sirok)

1.10. - 4.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 356 Kč

Penzion Halháza (Sirok) - informace

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Maďarsko, Penzion Halháza (Sirok), v ubytovacím zařízení Penzion Halháza (Sirok) , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od neděle 1. října do středy 4. října 2023. Doprava s příjezdem na místo za 5 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Penzion Halháza (Sirok) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2356,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko ubytování v soukromí, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.


Étterem

Környéken található vidéki házias ízek

Sport

Sport lehetőségek az udvaron és a környéken.

Általános szolgáltatások

Felszerelt konyha, Kávéfőző, Kerti bútor, Saját kert, Gáztűzhely, Fedett terasz, Kerti pihenőhely, Zárt parkoló, Ingyenes parkoló, Parkoló az udvarban

Éttermi szolgáltatások

Reggeli

Baba- és gyermekbarát szolgáltatások

Gyermekágy, etetőszék, Trambulin

Sport és szórakozás szolgáltatások

Asztali foci (csocsó), Horgászat, Grillezési lehetőség, Csocsó, Bográcsozási lehetőség, Kerti szalonnasütő helyek, Kültéri játék és sport

Kutyabarát szolgáltatások

Háziállat bevihető


Ubytování v soukromí Maďarsko - Penzion Mese

Penzion Mese

1.10. - 5.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 278 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Západní Zadunají, v Penzion Mese, ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: neděle 1. říjen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 5. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 5 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2278,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.

Apartmány Garden

Apartmány Garden

2.10. - 6.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
1 713 Kč

Apartmány Garden - informace

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, Apartmány Garden, v ubytovacím zařízení Apartmány Garden , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od pondělí 2. října do pátku 6. října 2023. Doprava s příjezdem na místo za 6 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní Super Last Minute zájezd do hotelu Apartmány Garden levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1713,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko ubytování v soukromí, podzim 2023/2024, pobytové zájezdy.


Étterem

Félpanziós ellátást egy közeli étteremben tudnak biztosítani.

Sport

A kertben kialakítottak egy grillező-bográcsozó sarkot, mely egész nap vendégeik rendelkezésére áll.

Szobaleírás

A szálláshelyen 2 db kétágyas apartman, 1 db 3 ágyas és 1 db 2+2 ágyas apartman áll a vendégek rendelkezésére. Az apartmanokhoz minden esetben TV-vel felszerelt kényelmes szoba, modern fürdőszoba és jól felszerelt konyha tartozik.

Általános szolgáltatások

WI-FI, Transzfer, Felszerelt konyha, Nyitott parkoló, Nem fogad állatot, Vasaló + vasalódeszka, Kávéfőző, Kerti bútor, Ébresztés, Taxirendelés, Panoráma terasz, Napernyő, Gáztűzhely, Fedett terasz, Kerti pihenőhely, Zárt parkoló, Ingyenes parkoló, Parkoló az udvarban, Nyitott- és zárt kerékpártároló

Éttermi szolgáltatások

Szabadtéri főzési lehetőség, Grill partik, Sörkert, Félpanzió közeli étteremben, Önellátó szálláshely

Baba- és gyermekbarát szolgáltatások

Wc szűkítő

Sport és szórakozás szolgáltatások

Tollaslabdázási lehetőség, Napozókert, Grillezési lehetőség, Kerti szalonnasütő helyek


Penzion Gesztenyés (Garáb)

Penzion Gesztenyés (Garáb)

2.10. - 5.10.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 353 Kč

Dovolená Maďarsko Super Last Minute 2023 v lokalitě Severní Maďarsko, v Penzion Gesztenyés (Garáb), ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 2. říjen 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 5. říjen 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 6 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 2353,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko ubytování v soukromí, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-10 z celkem 342 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Garance nejnižší ceny ubytování v soukromí v Maďarsku 2023/2024. Nabídka 1315 zájezdů do Maďarska 2023/2024. Ubytování v soukromí Maďarsko.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maďarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maďarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Maďarsku? Vybírejte pobyt v Maďarsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Maďarsko 2023 nebo Maďarsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Maďarsko 2023 nebo First Minute Maďarsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Maďarsko levně nebo luxusní dovolená Maďarsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Maďarsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Maďarsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Maďarsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Maďarsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Maďarsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Maďarsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Maďarsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Maďarsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Maďarsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Maďarska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Maďarsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Maďarsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Maďarsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Maďarsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Maďarsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Maďarsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Maďarsko.

Zajímá vás jak draho je v Maďarsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Maďarsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Maďarsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.