Vyhledávání

Maďarsko březen 2022

Nh Collection Budapest City Center - v březnu

Nh Collection Budapest City Center

1.3. - 11.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
17 709 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Nh Collection Budapest City Center s počtem hvězdiček: 5, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od úterý 1. března do pátku 11. března 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 212 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Nh Collection Budapest City Center, který je aktuálně na prodej online v ceně 17709,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Nh Budapest City - v březnu

Nh Budapest City

1.3. - 4.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
5 089 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v Nh Budapest City, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 4 dny, 3 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 1. březen 2022 a návratem/příjezdem: pátek 4. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 212 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5089,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Nh Budapest City - v březnu

Nh Budapest City

1.3. - 12.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
19 289 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Nh Budapest City s počtem hvězdiček: 4, v délce 12 dní, 11 nocí. Termín ubytování je od úterý 1. března do soboty 12. března 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 212 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Nh Budapest City, který je aktuálně na prodej online v ceně 19289,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

City Inn (Budapest) - v březnu

Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Kuchyňský kout

City Inn (Budapest)

1.3. - 7.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
5 139 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v resortu Budapešť, City Inn (Budapest), v City Inn (Budapest), s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 1. březen 2022 a návratem/příjezdem: pondělí 7. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 212 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 5139,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Nh Collection Budapest City Center - v březnu

Nh Collection Budapest City Center

1.3. - 6.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
8 859 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Nh Collection Budapest City Center s počtem hvězdiček: 5, v délce 6 dní, 5 nocí. Termín ubytování je od úterý 1. března do neděle 6. března 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 212 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Nh Collection Budapest City Center levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8859,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Nh Collection Budapest City Center - v březnu

Nh Collection Budapest City Center

1.3. - 12.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
19 479 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v Nh Collection Budapest City Center, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 12 dní, 11 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 1. březen 2022 a návratem/příjezdem: sobota 12. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 212 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 19479,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Nh Budapest City - v březnu

Nh Budapest City

2.3. - 14.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
25 599 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Nh Budapest City s počtem hvězdiček: 4, v délce 13 dní, 12 nocí. Termín ubytování je od středy 2. března do pondělí 14. března 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 213 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Nh Budapest City, který je aktuálně na prodej online v ceně 25599,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Nh Collection Budapest City Center - v březnu

Nh Collection Budapest City Center

3.3. - 13.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
17 709 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v Nh Collection Budapest City Center, s 5 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 3. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 13. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 214 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 17709,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

Nh Collection Budapest City Center - v březnu

Nh Collection Budapest City Center

3.3. - 10.3.2022
Bez stravy
Vlastní doprava

 
12 399 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Nh Collection Budapest City Center s počtem hvězdiček: 5, v délce 8 dní (týdennní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 3. března do čtvrtka 10. března 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 214 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu Nh Collection Budapest City Center levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 12399,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Nh Budapest City - v březnu

Nh Budapest City

3.3. - 10.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
14 939 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v Nh Budapest City, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 3. březen 2022 a návratem/příjezdem: čtvrtek 10. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 214 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, levně, v ceně 14939,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.

City Inn (Budapest) - v březnu

Klimatizace, TV, Minibar, Bar, Dětské hřiště, Hotelová restaurace, Nonstop recepce, Kuchyňský kout

City Inn (Budapest)

3.3. - 13.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
8 549 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v oblasti Budapešť, City Inn (Budapest), v ubytovacím zařízení City Inn (Budapest) s počtem hvězdiček: 4, v délce 11 dní, 10 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 3. března do neděle 13. března 2022. Doprava vlastní (autem, karavanem, busem, vlakem) s příjezdem na místo za 214 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o jarní First Minute zájezd do hotelu City Inn (Budapest) levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 8549,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v březnu, jaro 2022, pobytové zájezdy.

Nh Budapest City - v březnu

Nh Budapest City

3.3. - 13.3.2022
Snídaně
Vlastní doprava

 
21 339 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2022 v lokalitě Budapešť a okolí, v Nh Budapest City, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 11 dní, 10 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 3. březen 2022 a návratem/příjezdem: neděle 13. březen 2022. Užijte si prázdniny s dopravou vlastní (autem, obytným vozem, autobusem), s příjezdem na místo za 214 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Využijte výhodný jarní luxusní zájezd aktuálně, v ceně 21339,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v březnu, pobytové zájezdy.


Zobrazeno 1-12 z celkem 156 nalezených zájezdů

Na této stránce naleznete: Dovolená v Maďarsku v březnu 2022.️ Garance nejnižší ceny. Rezervaci dovolené v Maďarsku v březnu 2022 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Maďarska. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Maďarsko březen 2022.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maďarsku? Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2021/2022 za nejlepší možné ceny online. Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maďarsku.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsko březen 2022 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Maďarsku? Proč si nevybrat pobyt v Maďarsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je polopenze nebo All Inclusive?
Nebo vybírat příslušnou dovolenou podle roku: Maďarsko 2021 nebo Maďarsko 2022? Nebo zvolit oblíbené Last Minute nebo First Minute zájezdy Maďarsko? Stačí si vybrat některou z oblíbených sekcí.

Vybírejte jednoduše dovolenou v Maďarsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Maďarsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Maďarsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Maďarsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Maďarsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Maďarsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Maďarsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Maďarsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Maďarsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Maďarska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Maďarsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Maďarsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Maďarsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Maďarsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Maďarsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Maďarsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Maďarsko.

 

Agregujeme nabídky cestovních agentur v ČR pořádající zájezdy do Maďarska.
Garanci nejnižší ceny dovolené v Maďarsku nabízí cestovní agentura Invia. CA Dovolena.cz nabízí zájezdy do Maďarska se stejnými cenami, slevami, akcemi a výhodami jako pořádající cestovní kancelář. Cestovní agentura Travelportal.cz nabízí dovolenou v Maďarsku za stejné ceny jako cestovní kanceláře, včetně speciálních slev.
Copyright© Madarskem.cz 2021, všechna práva vyhrazena.