Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Dovolená v Maďarsku v lednu 2024

Dovolená v Maďarsku v lednu 2024

Penzion Füge

1.1. - 3.1.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
2 557 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Jezero Tisza, v ubytovacím zařízení Penzion Füge , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. ledna do středy 3. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 97 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Penzion Füge levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 2557,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy.

Dovolená v Maďarsku v lednu 2024 - Penzion Füge

Penzion Füge

1.1. - 7.1.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
7 670 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Jezero Tisza, v Penzion Füge, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 1. leden 2024 a návratem/příjezdem: neděle 7. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 97 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 7670,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko v lednu, pobytové zájezdy.

Dovolená v Maďarsku v lednu 2024 - Penzion Füge

Penzion Füge

2.1. - 6.1.2024
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
5 114 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Jezero Tisza, v ubytovacím zařízení Penzion Füge , v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od úterý 2. ledna do soboty 6. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 98 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Penzion Füge levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 5114,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy.

Dovolená v Maďarsku v lednu 2024 - Ensana Thermal

Ensana Thermal

4.1. - 10.1.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
15 420 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Západní Zadunají, v Ensana Thermal, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 4. leden 2024 a návratem/příjezdem: středa 10. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 100 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 15420,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko v lednu, pobytové zájezdy.

Dovolená v Maďarsku v lednu 2024 - Tiszacsegei Halászcsárda És Panzió

Tiszacsegei Halászcsárda És Panzió

5.1. - 8.1.2024
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 290 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Dolní Zem, v ubytovacím zařízení Tiszacsegei Halászcsárda És Panzió , v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pátku 5. ledna do pondělí 8. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 101 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Tiszacsegei Halászcsárda És Panzió levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 2290,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy.

Dovolená v Maďarsku v lednu 2024 - Sunset Resort Lakeside Boutique Apartments

Sunset Resort Lakeside Boutique Apartments

5.1. - 11.1.2024
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
9 203 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Balaton, v Sunset Resort Lakeside Boutique Apartments, ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pátek 5. leden 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 11. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 101 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 9203,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko v lednu, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnitřní bazén, Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, TV, Minibar, Bar, Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén, Tenis, Volejbal, Fitness, Hotelová restaurace, Kavárna, Půjčovna kol.

Dovolená v Maďarsku v lednu 2024 - Park Inn By Radisson Zalakaros & Spa

Park Inn By Radisson Zalakaros & Spa

11.1. - 19.1.2024
All Inclusive
Vlastní doprava

 
 
20 052 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Západní Zadunají, v oblasti Západ od Dunaje, Zalakaros, v ubytovacím zařízení Park Inn By Radisson Zalakaros & Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 9 dní, 8 nocí. Termín ubytování je od čtvrtka 11. ledna do pátku 19. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 107 dní. Tento pobyt je se stravou formou all inclusive. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Park Inn By Radisson Zalakaros & Spa, který je aktuálně na prodej online v ceně 20052,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 468 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 92 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Dovolená v Maďarsku v lednu 2024 - Duna Beach Apartman (Kimle)

Duna Beach Apartman (Kimle)

11.1. - 13.1.2024
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 942 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Střední Zadunají, v resortu Střed okolí Dunaje, Duna Beach Apartman (Kimle), v Duna Beach Apartman (Kimle), ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: čtvrtek 11. leden 2024 a návratem/příjezdem: sobota 13. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 107 dní. Pobyt je se stravou formou snídaně. Tento výhodný zájezd , levně se slevou 1 % je nyní aktuálně v ceně 1942,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko v lednu, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.

Retel Vitéz Vendégház

Retel Vitéz Vendégház

13.1. - 14.1.2024
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
544 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Maďarsko, v ubytovacím zařízení Retel Vitéz Vendégház , v délce 2 dní, 1 noci. Termín ubytování je od soboty 13. ledna do neděle 14. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 109 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Retel Vitéz Vendégház levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 544,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko v lednu, zima 2024, pobytové zájezdy.

Ensana Thermal Aqua Health & Spa

Ensana Thermal Aqua Health & Spa

13.1. - 18.1.2024
All Inclusive
Vlastní doprava

 
 
17 800 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Balaton, v Ensana Thermal Aqua Health & Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: sobota 13. leden 2024 a návratem/příjezdem: čtvrtek 18. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 109 dní. Pobyt je se stravou formou all inclusive. Tento výhodný luxusní zájezd je nyní aktuálně v ceně 17800,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko v lednu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Ensana Thermal Aqua Health & Spa je 90 % podle referencí od 256 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.


Zobrazeno 1-10 z celkem 32 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená v Maďarsku v lednu 2024.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v Maďarsku v lednu 2024 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Maďarska. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená v Maďarsku v lednu 2024.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maďarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maďarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená v Maďarsku v lednu 2024 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Maďarsku? Vybírejte pobyt v Maďarsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Maďarsko 2023 nebo Maďarsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Maďarsko 2023 nebo First Minute Maďarsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Maďarsko levně nebo luxusní dovolená Maďarsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Maďarsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Maďarsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Maďarsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Maďarsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Maďarsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Maďarsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Maďarsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Maďarsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Maďarsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Maďarska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Maďarsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Maďarsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Maďarsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Maďarsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Maďarsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Maďarsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Maďarsko.

Zajímá vás jak draho je v Maďarsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Maďarsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Maďarsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.