Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Maďarsko v lednu ubytování

Maďarsko v lednu ubytování

Ensana Thermal Margaret Island

1.1. - 4.1.2024
Plná penze
Vlastní doprava

 
10 701 Kč
10 380 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Thermal Margaret Island s počtem hvězdiček: 4, v délce 4 dní, 3 nocí. Termín ubytování je od pondělí 1. ledna do čtvrtka 4. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 284 dní. Tento pobyt je se stravou formou plná penze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Ensana Thermal Margaret Island levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 10380,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v lednu ubytování, zima 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 8 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko v lednu ubytování

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

1.1. - 8.1.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
20 408 Kč
19 796 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Budapešť a okolí, v Ensana Grand Margaret Island Health Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: pondělí 1. leden 2024 a návratem/příjezdem: pondělí 8. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 284 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 19796,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v lednu ubytování, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko v lednu ubytování

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

2.1. - 9.1.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
20 408 Kč
19 796 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Grand Margaret Island Health Spa s počtem hvězdiček: 4, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od úterý 2. ledna do úterý 9. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 285 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Ensana Grand Margaret Island Health Spa levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 19796,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v lednu ubytování, zima 2023, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko v lednu ubytování

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

2.1. - 8.1.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
17 493 Kč
16 968 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Budapešť a okolí, v Ensana Grand Margaret Island Health Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 2. leden 2024 a návratem/příjezdem: pondělí 8. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 285 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 16968,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v lednu ubytování, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Thermal Margaret Island - Maďarsko v lednu ubytování

Ensana Thermal Margaret Island

2.1. - 6.1.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
11 662 Kč
11 312 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Thermal Margaret Island s počtem hvězdiček: 4, v délce 5 dní, 4 nocí. Termín ubytování je od úterý 2. ledna do soboty 6. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 285 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Ensana Thermal Margaret Island levně se slevou 3 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 11312,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v lednu ubytování, zima 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 8 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko v lednu ubytování

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

2.1. - 6.1.2024
Plná penze
Vlastní doprava

 
14 268 Kč
13 840 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Budapešť a okolí, v Ensana Grand Margaret Island Health Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 5 dní, 4 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: úterý 2. leden 2024 a návratem/příjezdem: sobota 6. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 285 dní. Pobyt je se stravou formou plná penze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 13840,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v lednu ubytování, pobytové zájezdy, lázeňské.

Budapešť, Hotel Bo18 - Maďarsko v lednu ubytování

Budapešť, Hotel Bo18

2.1. - 4.1.2024
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
2 720 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v oblasti Budapešť, v ubytovacím zařízení Budapešť, Hotel Bo18 , v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od úterý 2. ledna do čtvrtka 4. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 285 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Budapešť, Hotel Bo18 levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 2720,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v lednu ubytování, zima 2023, pobytové zájezdy. Speciálně s masážemi, s restaurací, wellness pobyt.

Ensana Grand Margaret Island Health Spa - Maďarsko v lednu ubytování

Ensana Grand Margaret Island Health Spa

3.1. - 5.1.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
6 030 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Budapešť a okolí, v Ensana Grand Margaret Island Health Spa, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 3. leden 2024 a návratem/příjezdem: pátek 5. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 286 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 6030,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v lednu ubytování, pobytové zájezdy, lázeňské.

Ensana Thermal Margaret Island - Maďarsko v lednu ubytování

Ensana Thermal Margaret Island

3.1. - 9.1.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
18 080 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Budapešť a okolí, v ubytovacím zařízení Ensana Thermal Margaret Island s počtem hvězdiček: 4, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 3. ledna do úterý 9. ledna 2024. Doprava s příjezdem na místo za 286 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o zimní First Minute zájezd do hotelu Ensana Thermal Margaret Island, který je aktuálně na prodej online v ceně 18080,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: v lednu ubytování, zima 2023, pobytové zájezdy, lázeňské. Na základě recenzí od 8 hodnotících cestovatelů je hodnocení tohoto hotelu 82 % ze 100 % (nejlepší hodnocení je 100%).

Ensana Thermal - Maďarsko v lednu ubytování

Ensana Thermal

3.1. - 8.1.2024
Polopenze
Vlastní doprava

 
12 881 Kč
12 495 Kč

Dovolená Maďarsko First Minute 2024 v lokalitě Západní Zadunají, v Ensana Thermal, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 6 dní, 5 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 3. leden 2024 a návratem/příjezdem: pondělí 8. leden 2024. Užijte si zimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 286 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně se slevou 3 % je nyní aktuálně v ceně 12495,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: v lednu ubytování, pobytové zájezdy, lázeňské.


Zobrazeno 1-10 z celkem 53 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Maďarsko v lednu ubytování. Rezervaci dovolené v Maďarsku výhodně online. Maďarsko v lednu ubytování s garancí nejnižší ceny. Maďarsko v lednu ubytování.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maďarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maďarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Maďarsku žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ dovolené v Maďarsku podle vašich představ? Proč si nevybrat dovolenou v Maďarsku jednoduše online podle jednotlivých oblíbených sekcí Maďarsko 2024, Maďarsko Invia, Maďarsko lázně, Maďarsko termály, atd.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.