Vyhledávání dovolené v Maďarsku

Dovolená v Maďarsku v listopadu 2023

Dovolená v Maďarsku v listopadu 2023

Penzion Füge

1.11. - 7.11.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
7 670 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Jezero Tisza, v ubytovacím zařízení Penzion Füge , v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 1. listopadu do úterý 7. listopadu 2023. Doprava s příjezdem na místo za 36 dní. Tento pobyt je se stravou formou bez stravy. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Penzion Füge levně se slevou 1 %, který je aktuálně na prodej online v ceně 7670,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko v listopadu, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Ubytování
Klimatizace, Vnitřní bazén, TV, Lednička, Silnice kolem hotelu, Klidná lokalita, Bar, Hotelová restaurace, Kavárna, Nonstop recepce.

Dovolená v Maďarsku v listopadu 2023 - Xavin Wellness

Xavin Wellness

1.11. - 3.11.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
3 173 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Jižní Zadunají, v resortu Jih od Dunaje, Harkány, v Xavin Wellness, s 4 hvězdičkovým ubytováním, v délce 3 dny, 2 noci. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. listopad 2023 a návratem/příjezdem: pátek 3. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 36 dní. Pobyt je se stravou formou polopenze. Tento výhodný luxusní zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 3173,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko v listopadu, pobytové zájezdy. Průměrné hodnocení Xavin Wellness je 94 % podle referencí od 51 recenzujících návštěvníků. Nejlépe hodnocený hotel má ohodnocení 100%.

Dovolená v Maďarsku v listopadu 2023 - Három Gúnár

Három Gúnár

1.11. - 7.11.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
5 753 Kč

Rekreace na luxusní dovolené v Maďarsku v letovisku Jižní Dolní Zem, v ubytovacím zařízení Három Gúnár s počtem hvězdiček: 4, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 1. listopadu do úterý 7. listopadu 2023. Doprava s příjezdem na místo za 36 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Három Gúnár levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 5753,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko v listopadu, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Dovolená v Maďarsku v listopadu 2023 - Apartmán Sirocave Barlang (Sirok)

Apartmán Sirocave Barlang (Sirok)

1.11. - 2.11.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
937 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Severní Maďarsko, v Apartmán Sirocave Barlang (Sirok), ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. listopad 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 2. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 36 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 937,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko v listopadu, pobytové zájezdy.

Dovolená v Maďarsku v listopadu 2023 - Nefelejcs

Nefelejcs

1.11. - 3.11.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
1 915 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Maďarsko, v ubytovacím zařízení Nefelejcs s počtem hvězdiček: 3, v délce 3 dní, 2 nocí. Termín ubytování je od středy 1. listopadu do pátku 3. listopadu 2023. Doprava s příjezdem na místo za 36 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Nefelejcs levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 1915,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko v listopadu, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Dovolená v Maďarsku v listopadu 2023 - Délibáb Wellness Vendégház (Kisvárda)

Délibáb Wellness Vendégház (Kisvárda)

1.11. - 7.11.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
13 884 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Severní Dolní Zem, v Délibáb Wellness Vendégház (Kisvárda), ubytováním, v délce 7 dní (jeden týden), 6 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. listopad 2023 a návratem/příjezdem: úterý 7. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 36 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 13884,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko v listopadu, pobytové zájezdy.

Dovolená v Maďarsku v listopadu 2023 - Zsóry Liget Hotel & Spa

Zsóry Liget Hotel & Spa

1.11. - 7.11.2023
Polopenze
Vlastní doprava

 
 
10 078 Kč

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Severní Maďarsko, v ubytovacím zařízení Zsóry Liget Hotel & Spa s počtem hvězdiček: 3, v délce 7 dní (týdenní pobyt), 6 nocí. Termín ubytování je od středy 1. listopadu do úterý 7. listopadu 2023. Doprava s příjezdem na místo za 36 dní. Tento pobyt je se stravou formou polopenze. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Zsóry Liget Hotel & Spa levně, který je aktuálně na prodej online v ceně 10078,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko v listopadu, podzim 2023, pobytové zájezdy.

Dovolená v Maďarsku v listopadu 2023 - Hengermalom Kúria (Szécsény)

Hengermalom Kúria (Szécsény)

1.11. - 8.11.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
12 959 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Severní Maďarsko, v Hengermalom Kúria (Szécsény), ubytováním, v délce 8 dní (jeden týden), 7 nocí. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. listopad 2023 a návratem/příjezdem: středa 8. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 36 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 12959,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko v listopadu, pobytové zájezdy.

Duna Residence

Duna Residence

1.11. - 8.11.2023
Snídaně
Vlastní doprava

 
 
19 071 Kč

Duna Residence - informace

Rekreace na dovolené v Maďarsku v letovisku Střední Zadunají, v oblasti Střed okolí Dunaje, Duna Residence, v ubytovacím zařízení Duna Residence s počtem hvězdiček: 3, v délce 8 dní (týdenní pobyt), 7 nocí. Termín ubytování je od středy 1. listopadu do středy 8. listopadu 2023. Doprava s příjezdem na místo za 36 dní. Tento pobyt je se stravou formou snídaně. Jedná se o podzimní zájezd do hotelu Duna Residence, který je aktuálně na prodej online v ceně 19071,- CZK. Tato nabídka je od agentury Invia zastupující většinu nejlepších a prověřených tuzemských cestovních kanceláří. Na Invia.cz zjistíte také současnou situaci v Maďarsku a podmínky dovolené v souvislosti s koronavirem. K vaší rezervaci doporučujeme dokoupit balíček cestovního pojištění AXA Assistance s připojištěním Special, které vás v případě nesnází spojených s koronavirem ochrání na cestě, a to během dovolené i v případě jejího storna. Typ zájezdu: Maďarsko v listopadu, podzim 2023, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.


Étterem

Saját Éttermünkben a svédasztalos reggeliken és vacsorákon kívül, ala carte fogyasztásra is van lehetőség déltől, este 9 óráig. Az étlapon a megszokott magyaros ízek mellett, klasszikus nemzetközi ételek, sőt holland külünlegességek is megtalálhatóak.

Wellnes

A Duna Residence apartman parkban egyedülálló környezetben élvezheti wellness szolgáltatásainkat, melyek nem csak szállóvendégeink számára elérhetőek. A meleg nyári napokon a kültéri medencét ajánljuk, melyhez csúszda és külön gyermekmedence is tartozik. A medence köré felállított napozóágyakat ingyenesen használhatják. Hűvösebb időben pedig a beltéri egzotikus trópusi medence áll rendelkezésére, különböző élmény elemekkel és pezsgőfürdős jakuzzival.

Sport

Ingyenes: Biliárd, Fitness, Gyermekjátszótér, Sportpálya, Tenisz, Túrák Fizetős: Gyermekkerékpár (1 000 Ft/alkalom), Kerékpárkölcsönzés a szálláshelyen (6 000 Ft/nap), Lovaglás a szálláshely közelében Ingyenes: Beltéri medence, Élmény medence, Finn szauna, Gőzkamra, Gyerek medence, Infra szauna, Jacuzzi, Merülő medence, Szabadtéri medence, Csúszdák, Uszoda, Wellness szolgáltatások Fizetős: Masszázs, Szolárium (100 Ft/perc)

Szobaleírás

A parkban jelenleg 102 apartman található, amelyek egyszerre 400 főnek tudnak szállást biztosítani. Panorámás Komfort 4 fős apartman (2-4 személy) Tulajdonságok: az apartman hálótere: 2 db 4 db szimpla ágy (összetolható) az apartmanhoz saját wc és fürdőszoba tartozik (zuhanytálca, fürdőkád) az apartmanhoz felszerelt saját konyha tartozik az apartmanhoz nem tartozik kerthelyiség Szobához tartozó szolgáltatások: Ingyenes: CD/DVD-lejátszó a szobában, Erkély/terasz, Hajszárító, Hűtőszekrény a szobában, Internetkapcsolat a szobában, Internetkapcsolat a szobában (vezeték nélküli), Mikrohullámú sütő a szobában, Műholdas-/kábel-TV a szobában, Nemdohányzó szobák, Szobában lévő széf, Tea-/kávéfőző a szobában, Televízió (LCD/plazma) a szobában Fizetős: Légkondicionálás a szobában

Általános szolgáltatások

Csomagszoba, Akadálymentesített, WI-FI, Transzfer, Felszerelt konyha, Nyitott parkoló, Portaszolgálat, 24 órás portaszolgálat, Kávéfőző, Programszervezés, Mosókonyha, Kerti bútor, Fax, fénymásolás, Panoráma terasz, Napernyő, Mosógép, Mélygarázs, 12 órás portaszolgálat, Mosogatógép, Free Wi-Fi szálloda egész területén, Szobai széf, Kábel tv

Éttermi szolgáltatások

Étterem, Borkóstoló, Drinkbár, Konyha - magyaros és a nemzetközi, Reggeli, Teljes ellátás, Bár, Félpanzió, A la carte étlap, Pool bár, Borkóstoló szervezése, Étterem - terasszal, Étterem - nem dohányzó

Baba- és gyermekbarát szolgáltatások

Játszótér, Játszószoba, Babaágy, Etetőszék, Babafürdető kád, Családi szobák, Gyermekétlap, Gyermekágy, etetőszék, Gyerekmenü, Társasjátékok, Homokozó, Wc szűkítő, Rajz eszközök, Gyerekülés kerékpárra, Lázmérő, Gyerekjátékok, Cumisüveg melegítő, Pelenkázó, Játszósarok, Karúszó, úszógumi

Sport és szórakozás szolgáltatások

Bowling pálya, Tenisz pálya, Asztalitenisz, Biliárd, Asztali foci (csocsó), Kosárlabda pálya, Csocsó, Lábtenisz pálya, Foci, Bográcsozási lehetőség, Állatfarm, Beltéri játék, Kültéri játék és sport

Gyógy és wellness szolgáltatások

Pezsgőfürdő, Szauna, Medence, Belső medence, Fitnessterem, Masszázs, Szolárium, Infraszauna, Élményfürdő, Gyermekmedence, Fürdőköpeny kölcsönzés, Gőzkabin, Kültéri medence, Finn szauna, Öltöző a wellness szinten, Merülőmedence, Belső pezsgőfürdő, Török gőzfürdő, Belső élménymedence, Belső gyerekmedence, Belső medence élményelemekkel, Pihenőszoba, Gyermek vízi csúszda

Kutyabarát szolgáltatások

Macska /egyéb kisállat (nyúl, stb.) bevihető, Csak kis testű kutyát fogad (10kg alatt)

Konferencia szolgáltatások

Konferencia, Tárgyaló, Konferencia felszerelések, Különterem, Szolg- Szervezés, Projektor, Vetítővászon, Írásvetítő, Flipchart, Hangosítás, Mikrofon, Internet, WiFi, CD lejátszó, MP3, DVD lejátszó, Természetes fény, Légkondicionálás, Szekcionálható, Rend- Színházi, Rend- U-alakú, Rend- Iskolapados, Rend- Bankett, Rend- Állófogadás, Szolg- Kávészünet, Sötétíthető, Kertkapcs/Terasz, Szolg- kiegészítő szolgáltatások, Szolg- Catering


Faházas Villapark (Ráckeve)

Faházas Villapark (Ráckeve)

1.11. - 2.11.2023
Bez stravy
Vlastní doprava

 
 
991 Kč

Dovolená Maďarsko 2023 v lokalitě Střední Zadunají, v resortu Střed okolí Dunaje, Faházas Villapark (Ráckeve), v Faházas Villapark (Ráckeve), ubytováním, v délce 2 dny, 1 noc. Ubytování ve volném termínu s odjezdem/odletem: středa 1. listopad 2023 a návratem/příjezdem: čtvrtek 2. listopad 2023. Užijte si podzimní prázdniny s dopravou , s příjezdem na místo za 36 dní. Pobyt je se stravou formou bez stravy. Tento výhodný zájezd , levně je nyní aktuálně v ceně 991,- Kč od CA Invia, prodávající zájezdy ověřených cestovek v ČR. U Invie získáte kromě informací o zájezdech s aktuálním ceníkem také aktuální informace ohledně Covidu a cestování do Maďarska, včetně dlouhodobé předpovědi počasí, recenze hotelů, atd. K zájezdu si můžete dokoupit balíček cestovního pojištění, které vás v případě problémů s covidem ochrání během pobytu i před cestou. Kategorie této nabídky: Maďarsko v listopadu, pobytové zájezdy. Speciálně wellness pobyt.


Zobrazeno 1-10 z celkem 455 nalezených termínů


Na této stránce naleznete: Dovolená v Maďarsku v listopadu 2023.️ Zájezdy s garancí nejlevnější ceny.️ Rezervaci dovolené v Maďarsku v listopadu 2023 online. Last Minute a First Minute zájezdy do Maďarska. Ubytování se stravou levně. All Inclusive pobyty. Dovolená v Maďarsku v listopadu 2023.

Máte zájem o konkrétní lokalitu v Maďarsku? Stačí si vybrat některé z oblíbených letovisek v Maďarsku. Máme pro vás aktuální nabídku pobytů 2023/2024 za nejlepší možné ceny online.

Pokud jste si nevybrali v Dovolená v Maďarsku v listopadu 2023 žádný pobyt, můžete vyzkoušet alternativní dovolenou například v některé z těchto zemí.

Máte zájem o konkrétní typ pobytu v Maďarsku? Vybírejte pobyt v Maďarsku jednoduše podle jednotlivých sekcí rozdělených třeba podle vaší oblíbené stravy jako je snídaně, polopenze, plná penze nebo All Inclusive.
Nebo můžete vybírat dovolenou podle roku: Maďarsko 2023 nebo Maďarsko 2024. Klasickou volbou pro hledání výhodných pobytů za nejlevnější ceny jsou oblíbené zájezdy se slevou na poslední chvíli - Last Minute Maďarsko 2023 nebo First Minute Maďarsko 2024.
Svou rekreaci můžete vybírat podle kvality hotelových služeb a ubytování v sekcích Maďarsko levně nebo luxusní dovolená Maďarsko.
Podle typu pak vybírejte hotely pro rodinnou dovolenou s dětmi zdarma, relaxační pobyty pro seniory se seniorskou slevou 55+, poznávací zájezdy se zážitky nebo odpočinkové pobytové zájezdy. Vybírejte pohodlně některou z oblíbených sekcí:

Vybírejte jednoduše dovolenou v Maďarsku podle jednotlivých měsíců v roce. Hned v zimě po Vánocích a Silvestru v chladném lednu při začínající nové sezóně, dále o jarních prázdninách v únoru a březnu. Maďarsko si užijete na jaře v dubnu například o Velikonočních prázdninách nebo Velikonočním pondělí. V květnu můžete naplánovat pobyt v Maďarsku hned zkraje měsíce díky Svátku práce nebo dne vítězství. V červnu, kdy se již blíží letní prázdniny si užijete v hezkém počasí rekreaci bez dětí a za nižší ceny než v hlavní sezóně. Červen je oblíbený měsíc dovolené v Maďarsku pro seniory.

V červenci začínají dětem prázdniny a jedná se tedy se srpnem o období kdy jsou hotely, penziony a další ubytovací zařízení v Maďarsku nejvíce obsazené. Na období prázdnin v červnu a červenci se vyplatí si předem zarezervovat pobyt tzv. First Minute Maďarsko. Speciálně to platí na pobyty přes státní svátky 5. a 6. července. Díky First Minute rezervaci si vyberete nejlepší termíny a atraktivní luxusní hotely v dostatečném předstihu, dokonce i za levnější ceny proti Last Minute Maďarsko. Je možné si samozřejmě počkat na zlevněné pobyty typu Last Minute Maďarsko, nicméně nejlevější cena se bude vztahovat jen na poslední nevyprodané termíny a hotely v Maďarsku, o které nebyl až takový zájem. Obecně záleží na počtech termínů, které cestovní kanceláře do Maďarska objednaly. Pokud jich bude dostatek, můžete vybírat z široké nabídky Last Minute zájezdů v Maďarsku za nejlevnější možné ceny. Pokud CK zarezervovali termínů málo, budete nuceni vybírat z velmi omezené nabídky, případně se budete muset poohlédnout po jiné lokalitě než je Maďarsko.

V září jsou již děti zpátky ve školách a školkách a nastává oblíbený měsíc s hezkým počasím na dovolenou v Maďarsku pro seniory a lidi bez rodin. Září je ideální měsíc pro romatickou dovolenou pro dva, v klidu a s příjemným počasím. Pro svůj pobyt můžete využít státní svátek 28. září - Den české státnosti. V říjnu nastává v Maďarsku další sklidnění díky snížené poptávce po zájezdech a obecně ubytování oproti letním prázdninám a měsícem září. V říjnu 28. se dá pro dovolenou využít volný den Den vzniku Československa. Listopad je měsíc s nejnižší poptávkou po dovolených, a proto je v tomto měsíci dostupný velký výběr ubytovacích zařízení, kapacit a termínů Maďarsko za nejlevnější ceny. Nabízí se proto příležitost využít k rekreaci 17. listopad - Den boje za svobodu a demokracii. Prosinec s sebou přináší Vánoce, Silvestra a Nový rok, což je skvělé období na strávení dovolené v Maďarsku. Na Silvestra a Vánoční svátky je vhodné si díky zvýšené poptávce zarezervovat termín ubytování včas - First Minute Maďarsko.

Zajímá vás jak draho je v Maďarsku? Jaké jsou aktuální ceny v restauracích, kolik stojí potraviny, na kolik peněz přijde oblečení a obuv, jak levné jsou alkoholické a nealkoholické nápoje v Maďarsku? Víze za kolik peněz se v zemi cestuje? Podívejte se na ceny v Maďarsku.

 

Kontakt a reklama|Zásady ochrany osobních údajů

Copyright© Madarskem.cz 2023, všechna práva vyhrazena.